Bardziej lub mniej młoda moda

Pakamera sesja zdjęciowa

Platforma modowa Pakamera pod hasłem M(ł)oda Dusza zrealizowała niedawno świetną sesję zdjęciową.To międzypokoleniowa akcja, która udowadnia, że moda to nie tylko osiemnastoletnie modelki w rozmiarze 34. Pomysłodawcy akcji postanowili w roli modeli obsadzić osoby, których o modeling raczej byśmy nie posądzali…

Ubrania młodych polskich projektantów zaprezentowali tym razem nietypowi modele – dzieci (czyli Bąble), dziewczyny z tatuażami (Wydziabane), brodaci faceci (po prostu Brodacze) oraz …seniorzy (Oldschoolowi). I ta ostatnia część projektu podoba mi się najbardziej, ale o tym za chwilę. Wynikiem sesji zdjęciowej z udziałem wszystkich czterech grup były wystawy, które od stycznia można było zobaczyć w Barze Prasowym, Państwomiasto i Znajomi Znajomych (dopiero tam udało mi się zobaczyć zdjęcia).

W czym tkwi cały urok akcji? Między innymi w tym, że pomiędzy kolejnymi spotami i filmami z kampanii wielkich sieciówek możemy zobaczyć „żywą” modę, którą prezentują modele różniący się od tych znanych nam z gazet i plakatów. Jak wspomniałam, największe wrażenie zrobiła na mnie grupa seniorów, która wzięła udział w sesji „Stylowi Oldschoolowi”. Uczestnicy zostali zwerbowani przez ekipę Pakamery z Dancingu międzypokoleniowego i z wielką radością zaangażowali się w projekt. Nie dość, że z ogromnym wdziękiem zaprezentowali ubrania projektantów (często pokazane w dość odważnych zestawieniach), to jeszcze świetnie się przy tym bawili. I doskonale widać to na zdjęciach. Bo kto powiedział, że seniorzy nie powinni pokazywać się w sneakersach i sportowych bluzach z nadrukami? Najstarszy uczestnik sesji ma 92 lata i niedawno został blogerem. Takie trendy to ja rozumiem.

Pakamera sesja zdjęciowa

Pakamera sesja zdjęciowa

Pakamera sesja zdjęciowa

Pakamera sesja zdjęciowa

Zobacz również

  • m.

    zawsze lubiłaś seniorów, ale 92 lata to już chyba przegięcie 😉
    mi się podobają Bąble 😀

    • hahahahahah w sumie…
      Pewne rzeczy się nie zmieniają 😉