Współpraca

Kultura to dziedzina, którą się pasjonuję i  którą żyję na co dzień. Kryje się za nią oczywiście rozrywka, której wszyscy potrzebujemy, ale to także (a właściwie przede wszystkim) owoce pracy wielu twórców, których warto poznawać i promować. Zawsze chętnie uczestniczę w takich działaniach – i właśnie między innymi do takich celów powstał ten blog. Więcej o moich kulturalnych pasjach i odkryciach dowiecie się ze strony O mnie.


Możliwości współpracy:

– recenzje książek, płyt, spektakli, koncertów, filmów
– promowanie wydarzeń kulturalnych, modowych i artystycznych (w tym patronaty medialne)
– prezentowanie marek modowych
– artykuły sponsorowane
– wywiady
– relacje z ciekawych miejsc
– organizacja konkursów
– kampanie reklamowe
– wsparcie promocji premier, wydarzeń, artystów, marek w mediach społecznościowych:

Wszelkie propozycje, pomysły i sugestie kierujcie na adres:
kontakt@annafit.pl

Blog ma ciągle powiększające się grono stałych Czytelników. Bardzo cenie sobie to, że udało mi się zdobyć Ich zaufanie, dlatego podejmę się wyłącznie współpracy związanej z tematyką mojej strony. Mam zasadę, że nie publikuję gotowych tekstów ani materiałów prasowych. Wszystkie artykuły, które pojawiają się na blogu są mojego autorstwa.

Jeśli macie ciekawy pomysł lub produkt do wypromowania, na pewno wspólnie wymyślimy fajną formę współpracy.

Istnieje też możliwość wspólnego działania poza blogiem. Korzystając z doświadczenia dziennikarskiego chętnie zajmę się także pisaniem artykułów dla mediów, przygotowywaniem materiałów prasowych, tworzeniem treści na strony internetowe oraz prowadzeniem stron w mediach społecznościowych.

Zapraszam do kontaktu mailowego.

Trochę kultury